x
Выйти
RU UK
Каталог

Декса ВМД 100 мл аналог дексакел Vemedim

Цену уточняйте

Купить в один клик

Нет в наличии

Артикул: 0000016614 Категория:

Декса ВМД 100 мл аналог дексакел Vemedim 0.00 грн.

Лекарство относится к противовоспалительным препаратам, которые часто используют для борьбы с различными аллергенами. В большинстве случаев препарат назначают КРС, птицам и другим сельскохозяйственным животным. Лекарство активно борется с симптомами таких опасных заболеваний:

  • колитом;
  • артритом;
  • метритом;
  • маститом и т.д.

Также купить Декса можно с целью устранения стресса у животного.

Описание препарата

Декса – препарат, представленный производителем в виде раствора для инъекций. В составе препарата содержится активное действующее вещество – дексаметазон, которое оказывает исключительно благоприятное воздействие на организм животных. Помимо основного компонента содержатся и другие элементы, которые усиливают действие.

Средство не предусматривается определенных мер, касаемо соблюдения правил безопасности.

Дозировка

Для КРС допустимой дозировкой является 1 мл вещества на каждые 40 кг.

Свиньям и овцам норму увеличивают в два раза.

В случае лечения сельскохозяйственной птицы, следует придерживаться дозировки в 1 мл средства на каждые 10 кг веса.

Особенности применения

Препарат вводят внутримышечно. Возможна повторная инъекция с интервалом в 7 дней. Если речь идет о серьезных инфекциях, следует параллельно вводить антибиотики, но только под наблюдением ветеринара.

До момента определения точного диагноза вводить препарат крайне не рекомендуется. Стоит воздержаться от лечения животных, которые находятся в стадии беременности.

В процессе лечения важно соблюдать дозировку и строго придерживаться схемы. Не следует самостоятельно определять норму. Лучше обратиться за помощью к специалисту.

Преимущества лекарственного средства

Цена Декса приемлема и вполне оправдана. Приобретать средство нужно только по направлению врача.

При соблюдении всех рекомендаций, касающихся применения, побочных реакций возникать не должно. Если на протяжение нескольких дней не был замечен положительный результат, следует обратиться за консультацией к специалисту, который поможет подобрать другое, не менее эффективное лекарство.

Причины выбора

На сайте представлен широкий выбор препаратов, которые характеризуются своим положительным воздействием на организм животного. Вся продукция сертифицирована и соответствует заявленным нормам и требованиям.

Дексу ВМД 100 мл Vemedim

Опис:

Торгове найменування лікарського препарату: Декса ВМД /Dexa VMD

Лікарська форма:

розчин для ін'єкцій.  Декса ВМД як діюча речовина на 1 мл препарату містить: дексаметазон фосфат натрію – 2,64 мг, а також допоміжні компоненти: пропілен гліколь – 0,02 мл, дистильована вода – до 1 мл.

Дексу ВМД випускають у скляних флаконах об'ємом 100 мл, закривається гумовою кришкою, зверху закріплюється алюмінієвою кришкою, упакованих поштучно в картонні коробки.

Термін придатності цього продукту два роки з дати виробництва.

Зберігати препарат у закритій упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі до 25°С.

Зберігати продукт щільно закритим та в хороших умовах зберігання після відкриття флакона.

Рекомендується швидко використовувати залишок препарату після відкриття флакона.

Спеціальних запобіжних заходів при утилізації невикористаного препарату не потрібно.

Фармакологічні властивості:

Фармакотерапевтична група лікарського препарату: протизапальний, протиалергенний та антистресовий препарат.

Дексаметазон, що входить до складу Декса ВМД діє на всі етапи запального процесу: інгібує синтез простагландинів на рівні арахідонової кислоти, синтез «прозапальних цитокінів, також підвищує стійкість клітинної мембрани до дії різних ушкоджуючих факторів. Декса ВМД стимулює стероїдні рецептори лімфоцитів, сприяючи утворенню ліпокортинів, що мають протинабрякову активність. Пригнічує проліферацію лімфоїдної тканини та клітинний імунітет, а також порушує кінетику Т-лімфоцитів, знижуючи їхню цитотоксичну активність. В-лімфоцити стійкіші до дії глюкокортикоїдів, але введення лікарського засобу у високих дозах веде до зниження концентрації імуноглобулінів, що пов'язано з початковим посиленням їх катаболізму та подальшим гальмуванням синтезу. Після внутрішньом'язового введення дексаметазон фосфат натрій починає швидко всмоктуватися з місця введення. Максимальна концентрація дексаметазону у плазмі крові виявляється через 60 хвилин. Терапевтична концентрація у сироватці крові зберігається 30 – 96 годин залежно від виду тварини. Біодоступність при внутрішньом'язовому введенні становить 100%. Біотрансформація дексаметазону відбувається в печінці та частково у фібробластах, що беруть участь у процесі метаболізму. Метаболіти в основному виводяться з фекаліями та сечею.

Доза та спосіб застосування:

Дексу ВМД призначають великої рогатої худоби, свиням, вівцям, і птиці як протизапальний, протиалергенний та антистресовий агент, особливо корисний при артриті, коліті, маститі, метриті, запаленні респіраторного тракту та інших інфекційних захворюваннях.

  • великої рогатої худоби: 1 мл на 40 кг ваги тіла
  • свині, вівці: 1 мл на 20 кг. ваги тіла
  • сільськогосподарський птах: 1 мл на 10 кг ваги тіла

Глибока внутрішньом'язова ін'єкція.

У разі потреби препарат застосовують повторно через 7 днів.

У разі інфекцій лікування супроводжується разом з антибіотиками.

Протипоказання:

Через протизапальну дію кортикостероїдів ознаки інфекції можуть бути приховані. З цієї причини краще призупинити лікування доти, доки не буде поставлено діагноз.

Дексаметазон слід виключити при інфекціях, пов'язаних з грибками (цвіль та дріжджі) і як це загальноприйнято, цей препарат не повинен застосовуватися для лікування інфекційних захворювань (за винятком випадків шоку).

Дексаметазон не слід застосовувати вагітним тваринам, оскільки це може скоротити родовий акт.

Передозування:

деякими глюкокортикоїдами може стати результатом затримки солі та рідини в організмі, втратою калію та добових приростів. Використання кортикостероїдів, залежно від продовження застосування та типу стероїду, може стати результатом зупинки виробництва внутрішніх стероїдів, яке слідує після виведення ліків. Використання кортикостероїдів розглядається як терапія у незвичайних стресових ситуаціях.

Взаємодія з іншими ліками:

При застосуванні сечогінного засобу, такого як фуросемід, разом з кортикостероїдами з'являється  високий ризик дисбалансу електролітів з-за втрат калію та кальцію.

Імунна реакція на вакцинацію може бути знижена, якщо кортикостероїди даються одночасно.

Зростає ризик появи виразки при застосуванні кортикостероїдів з іншими ліками, що підвищують ризик появи виразки (нестероїдні протизапальні ліки).

Кортикостероїди не повинні застосовуватися внутрішньовенно з рідиною, що містить кальцій.

Може взаємодіяти з іншими ліками. Проконсультуйтеся з ветеринаром для того, щоб визначити, які ліки можуть взаємодіяти з дексаметазоном. Це ліки, що включають фуросемід, інсулін, фенобарбітал, визначені вакцини і нестероїдні протизапальні.

Декс ВМД є безпечним та ефективним продуктом, якщо виконувати  приписи ветеринара.

Дексаметазон може викликати побічні ефекти у деяких тварин:

Не можна застосовувати тваринам з гіперчутливістю та алергією на препарат.

Може спостерігатися збільшення ензимів у печінці. Ці зміни в печінці часто не сильні і не важливі, але при захворюваннях печінки. можуть бути серйозніші проблеми.

У деяких тварин за використання дексаметазону розвивається шлункова або кишкова виразка або з'являється діарея з кров'ю.

Довгострокове лікування дексаметазоном може спричинити втрату волосся, послаблення м'язів, нанесення шкоди печінці та у поведінці

Побічні ефекти, такі як зростання ензимів SAP та SGPT, втрата ваги, анорексія, полідипсія  та полюрія виникають після використання кортикостероїдів у собак.

Блювота і діарея (зазвичай з кров'ю) спостерігається у собак та кішок.

Хвороба Кушинга у собак відзначалася при довгій або повторній стеро терапії.

Кортикостероїди викликають ламініт у коней.

Після припинення терапії дексаметазоном потрібно покращити догляд за твариною. Якщо тварина отримувала дексаметазон протягом тривалого періоду, слід переривати застосування ліків дуже повільно, оскільки швидке переривання може бути критично. Забій на м'ясо дозволяється без обмежень при застосуванні препарату. Молоко від корів протягом 2 діб після останнього введення препарату забороняється вживати людям.

Заходи особистої профілактики:

При застосуванні  Дексу ВМД слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.

По закінченні роботи слід ретельно вимити з милом обличчя та руки.

При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити струменем проточної  води.

Виробник:

Vemedim Corporation, В'єтнам.

1 отзыв на Декса ВМД 100 мл аналог дексакел Vemedim

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Декса ВМД 100 мл аналог дексакел Vemedim”

Ваш e-mail не будет опубликован.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

X