x
Выйти

Масло камфорное 50 г для опорно-двигательного аппарата Якісна допомога O,L,KAR

17.00 грн.

Купить в один клик

31 в наличии

Описание

Масло камфорное 50 г для опорно-двигательного аппарата Якісна допомога O,L,KAR

Инструкция

КАМФОРНА ОЛІЯ

(OLEUM CAMPHORATUM)
Загальна характеристика:

міжнародна назва: Camphora,

основні фізико-хімічні властивості: прозора оліїста рідина жовтого кольору із запахом камфори,

склад Масло камфорное 10% 30 мл.: 100 мл рідини містять камфори 0,1 г,

допоміжні речовини: олія соняшникова.Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, олійний.Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Олія камфорна при місцевому застосуванні має антимікробні, протизапальні, знеболювальні та відтяжні властивості. Ці властивості зумовлені наявністю в молекулі камфори функціонально активної молекули кисню, яка має високий окислювальний потенціал, порушує клітинні мембрани мікроорганізмів, руйнує багато активних сполук, що викликають запалення, біль і подразнення чутливих рецепторів у шкірі.

Фармакокінетика. Не виявлена.Показання для застосування. Призначають зовнішньо при артритах, ревматизмі, артралгіях, міозиті, міалгіях, ішіасі.Спосіб застосування та дози Масло камфорное 10% 30 мл.. Камфорну олію застосовують зовнішньо для розтирань та компресів. Спосіб застосування, кількість аплікацій та їх тривалість зумовлені характером захворювання, ступенем його проявів, рівнем і особливостями супутньої терапії.Побічна дія. В окремих випадках може викликати алергічні прояви у вигляді кропив’,янки та подразнення шкіри.Протипоказання. Індивідуальна несприйнятливість компонентів, захворювання шкіри різного характеру у ділянці застосування препарату.Передозування. Не виявлене.

Особливості застосування. Перед застосуванням збовтувати.Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що не відома.Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25оС. Термін придатності - 2 роки.

Отзывы

X