ЗБЕРЕЖЕМО ЗУБИ ЗДОРОВИМИ

Добавлено: 22.03.2017

Здорові зуби – запорука повноцінного життя як людини, так і братів наших менших. Тож доглядом за зубами домашніх улюбленців не можна нехтувати.
Текст: Тетяна Чучмарева, ветеринарний лікар інтернет-ветаптеки професора Літарова.

Бережи зуби змолоду

Кожен турботливий господар повинен піклуватися про здоров’я своїх домашніх тварин.

Профілактика
певних хвороб і ускладнень збереже здоров’я ваших вихованців, а також і
ваші фінанси, що у наш час доволі актуально. Ваш домашній улюбленець почав мало їсти, став млявим, не дуже активно реагує на іграшки? Тварина їсть без апетиту, довго та обережно? Це перші ознаки багатьох захворювань, і саме це вагома підстава для відвідування ветеринара. Ігнорувати ці ознаки не можна ні в якому разі, адже це загроза життю вашої кішки чи собаки. Самолікування може мати негативні наслідки. Хворі зуби у тварин можуть значно погіршити загальний стан, а також викликати захворювання інших органів. Основними чинниками, які викликають захворювання зубів, є нестача вітамінів і мінералів, неякісне харчування, захворювання органів
травлення і кісткової системи, а також відсутність догляду за ротовою порожниною тварини.

Руйнування зубів через нестачу вітамінів і мінералів в організмі тварини у першу чергу призводить до неможливості приймання їжі, а разом з цим – до запальних процесів у ротовій Укрветбіофарм), а також фітоміни для зубів та кісток СОБ (№ 120, Веда). Ці
засоби дуже легко давати тваринам різних розмірів і вікових категорій, але
слід обов’язково порадитись з ветеринаром, перш ніж давати їх своєму вихованцю. Лікар підкаже, які саме препарати краще давати для найбільшої користі, а також визначить потрібну дозу і період надання засобів. Біофосфат кальцію призначають за недостатності кальцію в організмі сільськогосподарських і домашніх тварин. Окрім підвищення рівня кальцію, цей засіб покращує згортання крові, попереджує та виліковує м’язову дистрофію, а також підвищує активність захисних функцій. Фітоміни для зубів та кісток окремо призначають собакам і котам. Цей засіб зміцнює скелет тварини, містить лише натуральні речовини, а також не викликає жодних побічних ефектів.

Найчастіше такі добавки випускають у формі таблеток. Таблетовані препарати зручно розтирати в порошок і додавати до їжі, що дозволить зміцнити і підтримувати здоров’я тварини легко та без проблем. Призначають засоби, враховуючи вагу тварини.

Вітаміни і мінерали в необхідній кількості сприяють правильному та здоровому розвитку ваших тварин, допомагають у формуванні кісткової та м’язової систем.

Вчасно не пролікований зуб може викликати захворювання, які дуже складно вилікувати, а в деяких випадках – взагалі неможливо. Тому слідкуйте за станом ротової порожнини тварин регулярно й у разі виявлення проблеми
чи питань, краще відведіть улюбленця до ветеринарної клініки. Ветеринар надасть всю потрібну інформацію про догляд за зубами вашої тварини, а також порадить засоби для покращення здоров’я та підвищення загального тонусу улюбленця. Здорові зуби – важливі для повноцінного харчування, захисту та задоволення природних інстинктів тварин. Тому підтримувати їх у гарному стані дуже важливо. Слідкувати за станом зубів, збагачувати організм тварини потрібними поживними речовинами і вчасно виявляти початок захворювання – головні заходи для
підтримки здоров’я вашого улюбленця.

Своєчасний візит до ветеринарних клінік – важливий у догляді за вашим улюбленцем не лише у випадку захворювання. Порадившись з лікарем, ви зможете впевнитись у тому, що зуби тварини в гарному стані, а також дізнатися про можливість покращити
стан здоров’я і запобігти можливим захворюванням у подальшому. Ветеринар також відповість на усі питання і навчить правильному та повноцінному догляду й обстеженню тварини вдома.

Засоби для профілактики
Щоб вберегти зуби здоровими, треба вчасно проводити профілактику захворювань. Найважливішою складовою цього процесу є повноцінне та раціональне харчування тварини, а також додавання до загального раціону вітамінізованих і мінералізованих засобів, які можна придбати у ветаптеках.

Це такі препарати, як біофосфат кальцію у таблетках (№ 60, Укрветбіофарм), а також фітоміни для зубів та кісток СОБ (№ 120, Веда). Ці засоби дуже легко давати тваринам різних розмірів і вікових категорій, але слід обов’язково порадитись з ветеринаром, перш ніж давати їх своєму вихованцю. Лікар підкаже, які саме препарати краще давати для найбільшої користі, а також визначить потрібну дозу і період надання засобів.

Біофосфат кальцію призначають за недостатності кальцію в організмі сільськогосподарських і домашніх тварин. Окрім підвищення рівня кальцію, цей засіб покращує згортання крові, попереджує та виліковує м’язову дистрофію, а також підвищує активність захисних функцій.

Фітоміни для зубів та кісток окремо призначають собакам і котам. Цей засіб зміцнює скелет тварини, містить лише натуральні речовини, а також не викликає жодних побічних ефектів.

Найчастіше такі добавки випускають у формі таблеток. Таблетовані препарати зручно розтирати в порошок і додавати до їжі, що дозволить зміцнити і підтримувати здоров’я тварини легко
та без проблем. Призначають засоби, враховуючи вагу тварини.

Вітаміни і мінерали в необхідній кількості сприяють правильному та здоровому розвитку ваших тварин, допомагають у формуванні кісткової та м’язової систем.

Другие статьи категории